pomysły na urządzenie mieszkania

Malujemy mieszkanie

Decydując się na odświeżenie ścian w naszym mieszkaniu zwykle mamy nadzieję, że nowy kolor przetrwa kilka, czy nawet kilkanaście lat. Dlatego decydujemy się na zakup materiałów najlepszej jakości. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż obecnie sprzedawcy oferują nam szeroki asortyment farb do wnętrz.Warto dokonywać zakupów z głową, by nie…

Warto dokonywać zakupów z głową, by nie żałować później niewłaściwego wyboru.
Co jakiś czas każdy z nas decyduje się na odświeżenie wyglądu swojego mieszkania. Wpada nam w oko nowy, interesujący kolor lub, po prostu, ściany wymagają remontu. W sklepach z materiałami budowlanymi znajdziemy duży wybór farb od różnych producentów. Tworząc palety barw starają się oni zwykle podążać za najnowszymi trendami, ale jednocześnie proponują nam produkty wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Obecnie dość modne są farby lateksowe i akrylowe. Lateksowe na ścianie elastyczną powłokę w dużym stopniu odporną na szorowanie z zmywanie wodą. Akrylowe natomiast są mniej trwałe, lecz ich zaletą jest bez wątpienia to, że możemy rozcieńczyć je przy użyciu wody. Możemy zdecydować się na pomalowanie ścian kolorem matowym, które nada pomieszczeniu elegancji. Modne są farby satynowe, czy tworzące połysk.

Jeśli malujemy kuchnię lub łazienkę, warto sięgnąć po farby odporne na wilgoć firmy Dulux. Ważny jest też oczywiście wybór odpowiedniego koloru. Świeże barwy sprawiają wrażenie czystości, ciepłe sprawią, że mieszkanie stanie się przytulne. Jeśli natomiast marzymy o spokoju i harmonii warto zdecydować się na kolory z nutą szarości.

Dodaj komentarz


3 × = dwanaście

Bello theme by WeGraphics
Back to Top